وبلاگ

تکنیک های یادگیری انگلیسی با فیلم

فیلم تماشا کنید

هنگامی که انگلیسی را با فیلم یاد می گیرید میتوانید مانند یک بومی صحبت کنید. فیلم ها می توانند به شما یاد دهند که به طور طبیعی به زبان انگلیسی صحبت کنید. با این حال ، برای یادگیری با فیلم ها باید از تکنیک درست استفاده کنید. بسیاری از معلمان و دانش آموزان سعی می کنند زبان انگلیسی را با تماشای فیلم و برنامه های تلویزیونی یاد بگیرند.

روش یادگیری فیلم Effortless English ، همانطور که در کتاب AJ شرح داده شده ، یک روش قدرتمند برای تسلط کامل بر واژگان ، عبارات ، دستور زبان و تلفظی است که در فیلم ها می شنوید. با استفاده از این روش ، شما هر صحنه از یک فیلم را مطالعه و تمرین می کنید – قبل از حرکت به صحنه بعدی ، آن را عمیقاً یاد می گیرید. هدف تکنیک فیلم یادگیری عمیق است ، بنابراین شما هرگز آنچه را یاد گرفته اید فراموش نخواهید کرد.

علت یادگیری زبان انگلیسی با MOVIES و TV ؟

هنگامی که انگلیسی را با فیلم یا تلویزیون یاد می گیرید ، انگلیسی واقعی را یاد می گیرید که توسط گویندگان بومی استفاده می شود. در فیلم ها تلفظ طبیعی ، واژگان روزمره ، دستور زبان گفتاری ، اصطلاحات رایج و زبان عامیانه را خواهید شنید. حتی بهتر ، اینها را از داستانهای جالب و احساسی یاد خواهید گرفت. فیلم ها (و تلویزیون) روشی قدرتمند برای بهبود انگلیسی شما به گونه ای لذت بخش هستند.

در این نمایش ، AJ تکنیک فیلم را قدم به قدم توضیح می دهد. با تمام فیلم ها و برنامه های تلویزیونی مورد علاقه خود از این تکنیک استفاده کنید. حتماً تکنیک را دقیقاً مطابق توصیف AJ دنبال کنید. این روش یادگیری عمیق انگلیسی برای  تسلط بر همه چیزهایی است که شما می آموزید.

بله ، به آرامی روی یک فیلم کار خواهید کرد. اولین فیلم شما ممکن است چندین ماه برای تسلط لازم داشته باشد. با این حال ، همچنان که ادامه می دهید ، سریعتر و سریعتر یاد خواهید گرفت. ادامه دهید و از یادگیری انگلیسی با فیلم لذت ببرید!

خلاصه نحوه یادگیری زبان انگلیسی با فیلم

روز 1. صحنه 2-3 دقیقه ای را با زیرنویس انگلیسی تماشا کنید. این کار را 4-5 بار برای این روز انجام دهید.

روز 2. تماشای همان صحنه بدون زیرنویس. صحنه را 4-5 بار تماشا کنید.

روز 3. همان صحنه را تماشا کنید ، بعد از هر جمله مکث کنید و بعد از بازیگران تکرار کنید. تلفظ آنها را کپی کنید.

روز چهارم همان صحنه را “سایه”  بزنید (زمزمه کنید). همزمان با بازیگران صحبت کنید ، بدون مکث. تلفظ آنها را کپی کنید. در صورت لزوم از زیرنویس های انگلیسی استفاده کنید.

5. بدون زیرنویس “سایه”  بزنید همراه با کپی تلفظ ، احساسات و حرکات بازیگران.

6. (اختیاری) از همان صحنه استفاده کنید و صدای خود را به عنوان “سایه” آن ضبط کنید. ضبط صدا خود را با تلفظ بازیگران مقایسه کنید.

ترجمه شده از سایت effortlessenglishclub.com

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید