وبلاگ

موانع رسیدن به موفقیت چه چیزهایی هستند؟

موانع رسیدن به موفقیت چه چیزهایی هستند؟

شاید لازم باشد برای رسیدن به موفقیت پرش با مانع انجام دهید. نمی توانید به خاطر وجود موانع بی خیال اهداف تان شوید.شما می توانید با شناسایی مسیر بهترین راه را برای رسیدن به خواسته هایتان انتخاب کنید.

موفقیت را افراد موفق می توانند تعریق کنند چون چیزی نیست که در کوتاهترین و ساده ترین روشها خلاصه شود. در راه موفق شدن موانع بسیاری وجود دارد که با درایت و تجربه می توان آنها را پشت سر گذاشت. گاهی اوقات معنای همه چیز از دست می رود و در زندگی می کنیم. برخی افراد تمایل دارند دیگران را برای این وضعیت سرزنش کنند، برخی خود را قرنطینه می کنند، و برخی بر موانع غلبه می کنند و به جلو حرکت می کنند. در این بخش از موفقیت نمناک ، می خواهیم بگوییم کدام دلایل شما را از حرکت به جلو باز می دارد. کوچک ترین و مهم ترین عوامل را جمع آوری کرده که می تواند به طور منفی بر فرآیند ایجاد آینده ای موفق تاثیر منفی بگذارد. 

ترس

ترس یکی از بدترین دشمنان موفقیت است. وقتی که ترس ریشه های حساس خود را اطراف شما می پیچد و شما را به اسارت خود درمی آورد، هرگز قادر نخواهید بود که به رویاهای خود تحقق ببخشید.
ما باید با ترس خود روبرو شویم. ببینیم که به چه دلیلی وجوددارند، آنهار ا به گوشه ای پرتاب کنیم و رویاهای خود را با اشتیاقی شکست ناپذیر دنبال کنیم.
موانع جدی موفقیت چیست؟غلبه بر ترس و قدم پیش نهادن به منظور رسیدن به سرزمین های تازه و نظرات جدید همان چیزی است که موفقیت را ممکن می سازد. امروز از چه چیزی می ترسید؟ بر کدام ترس باید غلبه کنید تا بتوانید رویای تان را تحقق ببخشید؟
وقتی آن را شناختید، دست به کاری بزنید که به شدت با ترس تان تضاد دارد. این کار با برداشتن اولین قدم در مسیر درست، مواجهه و غلبه بر ترس را به همراه دارد.

رویا های موهوم

همه ما رویا را دوست داریم برخی از ما تمایل به رویا پردازی داریم و از این رو در توهمات می مانیم و تمایلی به بازگشت به واقعیت نداشته این منجر به فردی می شود که در دنیای خیالی خود زندگی می کند و منتظر معجزه است و هیچ تلاشی برای رسیدن به اهدافش نمی کند. اگر هیچ کاری نکنید و یک جا بمانید، احتمال بسیار کمی وجود دارد که یک چمدان با یک میلیون دلار پیدا کنید. برای بهبود موقعیت خود، از زندگی رها و سعی کنید کاری را انجام دهید که قبلا انجام نداده باشید.

عدم توانایی در پیگیری

آیا تا به حال شروع کرده اید که چندین کار را به طور همزمان انجام دهید و هیچ کدام از آن ها را تمام نکنید ؟ مطمئن هستیم دست کم یکبار در زندگی همه ما اتفاق افتاده است. آن مربوط به ورزش، رژیم غذایی، و پروژه هایی است که با شور و اشتیاق زیادی شروع کرده اید و پس از یک هفته یا یک ماه متوقف شده. تنها یک دلیل برای این وضعیت وجود دارد عدم پشت کار و عدم وجود نتایج مورد نظر. در ژاپن، یک کلمه ویژه برای توصیف این سندرم وجود دارد ” راهب 3 روزه “، شماره 3 در اینجا نماد میانگین روزی است که اشتیاق شما دوام می آورد. برای اینکه اینطور” راهب ” نشوید ، به تدریج خودتان را در کار غرق کنید و از افراط در کار اجتناب کنید.

موانع موفقیت
اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید