وبلاگ

چگونه در 10 مرحله به زبان انگلیسی مسلط شوید(بخش اول)

یادگیری سریع زبان در 10 مرحله

اولین مورد: اول بپذیرید که می توانید یاد بگیرید انگلیسی صحبت کنید!

در حال حاضر ، تسلط به انگلیسی ممکن است به اندازه یک رنگین کمان فاصله داشته باشد.

اما همه چیزی که شما نیاز دارید استراتژی های مناسب برای یادگیری چگونگی صحبت روان انگلیسی و با اطمینان است.

به زودی ، انگلیسی شما حتی بهتر از آنچه تصور می کردید به نظر می رسد.

فقط کافی است راهنمای 10 روش یادگیری زبان انگلیسی را در 10 مرحله هوشمند دنبال کنید

چگونه انگلیسی را به طور روان صحبت کنید: 10 نکته ساده برای صحبت به زبان انگلیسی مانند یک بومی

1_ قبول کنید که انگلیسی یک زبان عجیب است

بعضی اوقات می توانید در گرامر انگلیسی الگوهای پیدا کنید ، اما بعضی اوقات انگلیسی اصلاً معنی ندارد. به عنوان مثال ، چرا read ( زمان حال  ، تلفظ “reed”) و read(گذشته (تلفظ  “red”) به طور یکسان نوشته شده ، اما متفاوت تلفظ می شود؟ یا چرا “mice” فرم جمع “mouse” است ، اما “houses” جمع “house” است؟

متأسفانه ، به همان اندازه  قوانین در زبان انگلیسی  استثنائات وجود دارد. اگر دلیل همه چیز را بیابید ، یادگیری چگونگی درست انگلیسی صحبت کردن آسان است.

گاهی اوقات انگلیسی عجیب و غیر قابل توضیح است ، بنابراین بهترین کاری که باید بکنید فقط استثناهای عجیب را به خاطر بسپارید و به پیش بروید.

2_ به عمق انگلیسی شیرجه بزنید

مطالعه انگلیسی به مدت یک ساعت در هفته برای پیشرفت کافی نیست. بهترین راه برای بهبود سریع زبان انگلیسی این است که حداقل چند دقیقه تمرین روزانه کنید.

هر بار که می خوانید خود را تا حد ممکن در انگلیسی غوطه ور کنید و خود را به چالش بکشید تا به زبان انگلیسی گوش دهید ، بخوانید و حتی بگویید چیزهایی را  که فکر می کنید ممکن است برای شما خیلی سخت باشد. اگر می خواهید انگلیسی روان صحبت کنید ، باید آن را به بخشی اساسی در زندگی روزمره خود تبدیل کنید.

3_ زبان آموز بودن را متوقف کنید

نگرش درست می تواند تفاوت بین شکست و موفقیت را ایجاد کند. فکر کردن به خود به عنوان شخصی که در حال یادگیری زبان انگلیسی است را متوقف کنید و به عنوان کسی که انگلیسی صحبت می کند به خود فکرکنید. این یک تغییر کوچک است ، اما باعث می شود شما اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید و به شما کمک می کنید از انگلیسی که قبلاً می دانستید استفاده کنید.

این همچنین بدان معنی است که شما نیاز به شروع تفکر به زبان انگلیسی دارید. برای مثال اگر می خواهید کلمه “apple” را به انگلیسی بگویید ، اکنون احتمالاً ابتدا  در زبان مادری خود به کلمه فکر می کنید و سپس سعی می کنید به کلمه صحیح در انگلیسی فکر کنید. در عوض ، سعی کنید تصویری از یک سیب را تصور کنید ، و سپس فقط به کلمه انگلیسی “apple” فکر کنید.

تسلط واقعی به مکالمه انگلیسی وقتی اتفاق می افتد که ترجمه مکالمه ذهنی متوقف شود.

4- به یاد داشته باشید جواب در سوال است

اگر وقتی کسی از شما یک سوال انگلیسی می پرسد با دقت گوش کنید ، هر بار کاملاً جواب خواهید داد. سوالات انگلیسی مانند آینه هستند:

Does he…? → Yes, he does.

Can she…? → Yes, she can.

Is it…? → Yes, it is.

اگر شخصی از شما سؤالی می پرسد و شما مطمئن نیستید که چگونه پاسخ دهید ، با فکر کردن به کلماتی که در این سؤال استفاده شده است ، شروع کنید. شخص قبلاً بیشتر کلماتی را که برای پاسخ دادن به آن نیاز دارید ، گفته است!

به جای اینکه فقط گرامر انگلیسی را به خاطر بسپارید ، به دنبال الگوهایی مانند آن باشید. روش های ساده زیادی برای “تقلب” و یادآوری کلمات مناسب وجود دارد.

ترجمه شده از سایت www.fluentu.com

ادامه این مطلب را اینجا در تتابایت بخوانید.

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید