وبلاگ

5 روش برتر برای کسب و کار اینترنتی

کسب درآمد از اینترنت

از طریق مشارکت در فروش

این روش به کسانی توصیه می شود که خودشون سایت دارند و با لینک کردن خریدار به فروشنده(کاری که دیجی کالا هم انجام میده) درصدی از فروش رو برای خودشون برمی دارند.

از طریق مشارکت در فروش
از طریق طراحی سایت

از طریق طراحی سایت

با توجه به گسترش روز افزون مخاطبان اینترنت در همه جای دنیا و حتی روستاها، و بالا رفتن اهمیت و معرفی و فروس خدمات از طریق سایت اینترنت، روز به روز تقاضا برای ایجاد و طراحی سایت بیشتر می شه و یکی از راه های پول سازی از طریق اینترنت، همین طراحی سایته

از طریق فریلنسری

فریلنسری یعنی اینکه تو یک تخصص داری و بدون نیاز به حضور فیزیکی در محل، از داخل خونه هم میتونی کار رو انجام بدی . تحویل بدی(مثلا تولید محتوا، طراحی گرافیک، تایپ و ترجمه و…) که در این صورت داشتن سایت و پیج اینستاگرامی به شدت در درآمد شما تاثیر مثبت میتونه بذاره. 

از طریق فریلنسری
 از طریق مشاوره دادن

 از طریق مشاوره دادن

از مشاوره در زمینه روانشناسی گرفت تا راه اندازی کسب و کار و هر نوع مشاوره دیگه که شما سراغ داری رو از طریق اینترنت و شبکه های اجتماعی میشه انجام داد، بدون نیاز به اجازه مطب یا دفتر.

 از طریق آموزش دادن

هر شغلی که داری و هر تخصصی که داری، میتونی اون رو از طریق اینترنت به دیگران هم آموزش بدی و کسب درآمد کنی، از آموزش زبان گرفته تا آموزش فتوشاپ، آرایشگری، آشپزی، عکاسی و هر آموزشی که تو فکرشو بکنی

آموزش دادن
اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید