یادگیری زبان انگلیسی با سریال های محبوب آمریکایی

یادگیری زبان انگلیسی با سریال های محبوب آمریکایی

یکی از محبوب ترین سریال های آمریکایی در ایالات متحده سریال friends است که داستان این سریال زندگی روزمره چند جوان است … ژانر کمدی این سریال و پرداختن آن به اتفاقات عادی زندگی باعث میشود نوع زبانی که در دیالوگ‌ها استفاده میشود پیچیده یا تخصصی نباشد که این موضوع درک اتفاقات جاری در سریال را بسیار آسان تر می سازد و به شما اصطلاحاتی را یاد میدهد که در همه‌جا کاربردی هستند. بسیاری از مضامین این برنامه به هم مربوط هستند. می توانید اپیزودهای مختلف را بارها و بارها  تماشا کنید و بشنوید آمریکایی ها چطور با هم صحبت می کنند.

سریال full house یکی دیگر ازسریال هایی است که در سراسر جهان دیده می شود که در آن شخصیت های متفاوت در سنین متفاوت ایفای نقش میکنند. اتفاقاتی که در این سریال رخ میدهد برای تمامی افراد خانواده جذاب است. سریال full house به قدری جذاب است که بسیاری از افراد با تماشای این سریال زبان انگلیسی را به خوبی یاد گرفته اند.

سوالی که ممکنه برای شما مطرح بشه این هست که چرا اساتید زبان انگلیسی به اثر بخشی این سریال ها تاکید بسیاری دارند؟

سریال ها و برنامه هایی مانند “Friends” و “Full House” برای زبان آموزان انگلیسی بسیار مفید هستند. چون کوتاه هستند و مشکلات روزمره را در خط داستانی گنجانده اند و محتوای آنها شامل اتفاقات خنده دار و جک های روزمره هستند که به شما کمک می کند مفهوم سریال را کاملا درک کنید حتی اگر اوایل داستان نمیتوانستید ارتباط خوبی با سریال برقرار کنید یا کاملا دیالوگ ها را درک کنید همچنین نه تنها دیگر یادگیری زبان برای شما کسل کننده و ملال آور نخواهد بود بلکه شما با شور و اشتیاق بیشتری به یادگیری خواهید پرداخت.

این مورد را به ذهن بسپارید که یادگیری زبان انگلیسی نیازمند برنامه ریزی و دیسیپلین خاصی است، بنابراین زمانی که تصمیم گرفتید با تماشای فیلم و سریال زبان انگلیسی خود را بهتر سازید به شما پیشنهاد میکنم یک دفترچه در کنار خود داشته باشید و از اصطلاحات جدید نوت برداری کنید و مرتب آنها را مرور کنید.

مقالات مرتبط

پاسخ