هر آنچه باید در مورد خودآموزی انگلیسی بدانید.

هر آنچه باید در مورد خودآموزی انگلیسی بدانید (پارت دوم)

7_ برای یادگیری زبان انگلیسی فیلم تماشا کنید

بیشتر فیلم ها توسط هالیوود تهیه شده اند و تمام فیلم های هالیوودی به زبان انگلیسی است. این بدان معنی است که اگر عاشق تماشای فیلم هستید ، فیلمهای انگلیسی روشی خارق العاده برای یادگیری بیشتر انگلیسی است.

در آغاز ، فیلم هایی را ببینید که قبلاً با آنها آشنا هستید و قبلاً به زبان مادری خود دیده اید. این کمک می کند تا با داستان آشنا شوید ،چون زمینه ای برای کلمات ناآشنا به شما می دهد.

باز هم ، با دفترچه یادداشت خود در یک جا بنشینید و عباراتی را بنویسید که فکر می کنید مفید هستند. با استفاده از آنها تمرین کنید و بعداً سعی کنید مکالمات شخصی خود را با این عبارات تصور کنید. شما می توانید دیالوگ هایی با صدای طبیعی خود بسازید یا حتی با خود در آینه صحبت کنید (ما به کسی نمی گیم!). به یاد داشته باشید: هرچه بیشتر تکرار کنید ، بیشتر به یاد می آورید.

هر آنچه باید در مورد خودآموزی انگلیسی بدانید

8_ فلش کارتهای دست ساز

فلش کارتهای دست ساز ، یک روش عالی برای تمرین عباراتی است که شنیده اید و می خواهید یاد بگیرید. به فروشگاه لوازم اداری بروید و چنتا فلش کارت انتخاب کنید و سپس عبارات یا کلمات را روی هر کدام و ترجمه رادر روی دیگر بنویسید.

هر زمان که وقت آزاد داشتید ، کارتها را مرور کرده و چک کنید چقدر به یاد می آورید. این یک روش عالی برای محک زدن خودتان است. ابتدا با نشان دادن طرف انگلیسی شروع کنید و سعی کنید ترجمه را به زبان مادری خود بخاطر بسپارید.

هنگامی که به همه کارتها به این روش مسلط شدید ، سپس آنها را برعکس کنید و سعی کنید با نگاه کردن به ترجمه انگلیسی آن را به یاد بیاورید – این کار کمی سخت تر است.

9_ انگلیسی را از YouTube یاد بگیرید

هر ویدیویی که تصور کنید در YouTube است. برنامه های تلوزیونی قدیمی ، تریلر فیلم ، تبلیغات تلویزیونی ، فیلم های آموزشی و موارد دیگر. به چه چیزی علاقمندید؟ آیا به موسیقی علاقه دارید؟ مد؟ گلف؟ آموزش سگ؟ هرچه علاقه شما باشد ، آن را در قسمت جستجو در YouTube تایپ کنید ، یک فیلم را انتخاب کنید ، سپس تماشا و گوش دهید. هنگامی که به یک موضوع علاقه مند هستید ، از قبل  در مورد آن اطلاعات دارید ، بنابراین یادگیری و درک بسیار ساده تر خواهد بود.

حتی کانالهایی در YouTube مخصوص زبان آموزان ESL ساخته شده اند. در اینجا 9 کانال YouTube عالی برای یادگیری زبان انگلیسی وجود دارد.

دوره های انگلیسی آنلاین نیز وجود دارد که مخصوص زبان آموزان انگلیسی از ملیت های دیگر ساخته شده است که به شما امکان می دهد با سرعت مناسب خودتان یاد بگیرید. ایستگاه پخش معروف انگلیس بی بی سی کانال مخصوص خود را برای زبان آموزان انگلیسی دارد. مشترک شوید و با جدیدترین اخبار به روز باشید.

انگلیسی را از YouTube یاد بگیرید 

10_ دورهمی انگلیسی

دوستانی دارید که در موقعیت مشابه شما هستند؟ اگر جواب “بله” است ، باید از این موارد نهایت استفاده را ببرید. دورهمی دوستانه ترتیب دهبد تا هر هفته در خانه یا یک کافه محلی ملاقات کنید.

به هیچ کس اجاره ندهید  در دورهمی از زبان مادری خود استفاده کند. فقط انگلیسی صحبت کنید. هر هفته یک نفر را برای بیان مطالب جالب انتخاب کنید (برای انتخاب مطلب جالب (شاید برخی از اطلاعات وب سایتهای انگلیسی جدید که آنها پیدا کرده اید ، یک مقاله جالب یا توصیه هایی برای فیلم های آسان) .

با این روش شما قادر خواهید بود ناخودآگاه با زیان انگلیسی ارتباط برقرار کنید و همچنین تفریحی داشته باشید.

یادگیری زبان همراه با تفریح برای انگیزه خودتان مهم است. اگر همه کارهای همیشگی قدیمی را تکرار کنید ، خسته کننده خواهد بود. این یک روش ایده آل برای مفرح کردن یادگیری است.

11_ به انجمن های زبان آنلاین بپیوندید

یکی دیگر از راه های جالب برای تمرین مهارت های نوشتاری و ارتباطی انگلیسی شما ، پیوستن به تعدادی از انجمن های آنلاین است که افراد در مورد موضوعات مورد علاقه شان بحث می کنند. Reddit سایتی پر کاربرد است که طیف گسترده ای از مباحث را پوشش می دهد (به نام “subreddits”) ، و میتواند یک مکان برای شروع باشد .  قطعا این را میدانید که انجمن های آنلاین زیادی وجود دارد. از بحث در مورد نکته های زبان تا چگونه انگلیسی بیاموزیم و یا حتی چگونه حیوان کوچولوی خانگی خود را آموزش دهیم همه در انجمن های زبان قابل دسترسی است.

به سایر کاربران پاسخ دهید و سعی کنید مکالمات را ادامه دهید ، یا اطلاعات مفیدی را ارسال کنید که افراد بخواهند به آنها پاسخ دهند. فراموش نکنید که به افرادی که نظر خود را کامنت می کنند پاسخ دهید ، در غیر این صورت ، این روش یادگیری ناکارآمد خواهد بود.

مثل هر چیز خوب دیگری ، یاد گیری زبان انگلیسی هم زمان می برد. شما نمی توانید انتظار داشته باشید که در چند ماه اول به انگلیسی مسلط شوید ، اما نکته مهم این است که هرچه بیشتر به خود در خانه کمک کنید ، سریعتر یاد میگیرید. خود را با انگلیسی احاطه کنید و همیشه سرگرم شوید!
ترجمه شده از سایت www.fluentu.com

اوه، و یه چیز دیگه…
اگر دوست دارید انگلیسی رو به تنهایی یاد بگیرید ، پس تتابایت را دوست خواهید داشت. تتابایت با نمایش فیلم ،پیشنهاد راهکار و حتی نمایش تبلیغات جالب به شما در یادگیری زبان انگلیسی کمک میکنه.

برای یادگیری زبان انگلیسی و یا روش های یادگیری به صفحه اینستاگرام و یا تلگرام و یا صفحه فیسبوک ما بپیوندید

مقالات مرتبط

پاسخ