ویژگی های آموزش های آنلاین تتابایت

منابع علمی

استفاده از معتبرترین منابع علمی دنیا

دوره های آموزشی آنلاین در تتابایت به دو صورت عرضه می شوند، نوع اول دوره هایی می باشند که توسط تتابایت طراحی و ضبط شده، در این دوره ها منابع مورد استفاده، بروزترین منابع علمی دنیا می باشند. در نوع دوم، دوره ها توسط مراکز علمی دنیا مانند دانشگاه های معتبر قبلا ضبط و منتشر شده اند، تیم ترجمه و صداگذاری تتابایت محتوای دوره ها را با بهترین کیفیت ترجمه و سپس صداگذاری می نماید و در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.

صداگذاری تخصصی توسط تیم گویندگان تتابایت

تیم صداپیشگان تتابایت بصورت شبانه روزی در تلاش است تا بهترین کیفیت صداگذاری دوره های آموزشی را ارائه دهد، هدف ما در تتابایت این است که تمام دوره های معتبر دنیا را به زبان پارسی و صداگذاری شده ارائه دهیم تا مخاطبین تتابایت به آسانی از محتوای دوره های استفاده لازم را ببرند.

صداگذاری تخصصی توسط تیم گویندگان تتابایت​
منابع علمی

ترجمه اختصاصی توسط تیم مترجمین تتابایت

فرایند ترجمه محتوای دوره های آموزشی مراکز علمی دنیا، کار بسیار وقت گیر و طاقت فرسایی می باشد، تیم پرتلاش مترجمین تتابایت در دو مرحله این کار را با بهترین کیفیت به انجام می رسانند، در مرحله اول محتوای دوره به صورت کامل ترجمه شده و در مرحله دوم بصورت جزء به جزء مورد بازبینی قرار گرفته تا یک ترجمه سلیس و قابل فهم ارائه شود.

امکان ارائه دوره های درخواستی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است.

دوره های پیشنهادی

چنانچه دوره مورد نظر خود در تتابایت را پیدا نمی کنید دوره پیشنهادی خود را درخواست کنید