خدمات ما

دوره های آموزش زبان انگلیسی به صورت مجازی (زنده)​

دوره های آموزش زبان انگلیسی به صورت مجازی (زنده)

آموزش های زبان انگلیسی تتابایت با استفاده از سیستم کاملا منحصر به فرد تتابایت نتیجه گیری را برای زبان آموزان تضمین می نماید. سیستم آموزشی بر پایه کتاب های Top Notch و Summit می باشد. کلاس های تتابایت برخلاف اکثر سیستم های آموزش زبان که دانش محور هستند، کاملا مهارت محور می باشند با این تفاوت که سرفصل های آموزشی صرفا مهارت های خواندن ، نوشتن ، گوش دادن و صحبت کردن زبان انگلیسی نمی باشد بلکه برای اولین بار مهارت های زندگی نیز بخشی از محتوای آموزشی تتابایت را تشکیل می دهد.

مهارت های زندگی مثل مدیریت زمان، مدیریت استرس، حل مسئله، اعتماد به نفس، سخنوری و فن بیان و … به زبان انگلیسی و کاملا سطح بندی شده.

دوره های خوشنویسی لاتین

لازم است که بدانید برای ورود و شرکت در دوره نیازمند به دارا بودن سطح خاصی نیستید. این دوره برای تمامی افراد مناسب میباشد. شما عزیزان میتوانید در کوتاهترین زمان نتیجه ای شگرف را در خط خود ملاحظه کنید.  هر آنچه که در رابطه با هندرایتینگ و پیوسته نویسی باید بدانید تماما ر این دوره توضیح داده خواهد شد.

دوره های خوشنویسی لاتین​
دوره های برنامه نویسی و توسعه اپلیکیشن ها​

دوره های برنامه نویسی و توسعه اپلیکیشن ها

برخی از افراد بر این باورند که برای برنامه نویس شدن نیاز است تا تحصیلات دانشگاهی داشت اما خوشبختانه برنامه نویسی ، مهارتی است که الزاماً نیاز به دانشگاه رفتن ندارد و هر کسی که صرفاً علاقمند به یادگیری آن باشد می‌تواند ظرف مدت کوتاهی به یک برنامه نویس در حوزه ای که به آن علاقمند است مبدل شود. اپلیکیشن های آموزشی که توسط تیم تتابایت توسعه داده می شوند اکثرا در راستای توسعه زبان انگلیسی می باشند.

 

ارائه جامع ترین سیستم آموزش زبان انگلیسی با تتابایت

برای اولین بار گروه آموزشی تتابایت افتخار دارد زبان آموزان را طی 7 روز هفته پشتیبانی کند. زبان آموزان تتابایت نه تنها از وجود بهترین و با تجربه ترین اساتید بهره مند می شوند بلکه تمام کلاس ها دارای یک استادیار می باشندکه طی روزهای هفته پاسخگوی مشکلات زبان آموزان و یاری رساندن به آنها می باشند. تتابایت برای ارائه جامع ترین سیستم آموزش زبان انگلیسی به آموزش مهارت های زندگی و پشتیبانی 7 روز هفته بسنده نکرده و با اضافه کردن آموزش خوشنویسی لاتین (سبک کاپرپلیت و کرسیو یا خودکاری) به عنوان بخشی از سیلابس دوره های آموزشی زبان انگلیسی تضمینی ، منحصر به فرد ترین سیستم آموزش زبان را ارئه می نماید. تیم آموزشی تتابایت به صورت شبانه روزی در تلاش می باشد تا کیفیت خدمات خود را همواره در بالاترین سطح ممکن قرار دهد.

منتظر خدمات جدید تتابایت باشید…

بدون محدودیت مکانی و زمانی

بدون محدودیت مکانی و زمانی

کلاس‌های خود را در هر زمان و هر مکانی که دوست دارید، برگزار کنید! (خانه یا محل کار و …)

تضمین سطح کیفیت آموزش​

تضمین سطح کیفیت آموزش

منحصر به فردترین متد تدریس زبان انگلیسی، آموزش تضمینی، با ضمانت بازگشت وجه

کلاس های مجازی زنده​

کلاس های مجازی زنده

کلاس‌های خود را در محیط مجازی با امکاناتی فراتر از کلاس حضوری تجربه کنید.

ویژگی های دوره های تتابایت

تتابایت

دوره های مجازی (زنده)

دوره های مجازی تتابایت به صورت زنده با حضور اساتید برتر در بالاترین سطح کیفی

تتابایت

دوره های آنلاین

دوره های آنلاین تتابایت با استفاده از بهترین اساتید و معتبرترین مراکز و منابع علمی دنیا

تتابایت

تضمین کیفیت آموزش

ضمانت بازگشت وجه در صورت نارضایتی شما برای دوره های مجازی تتابایت

تتابایت

بروز بودن محتوا

استفاده از بروزترین منابع علمی دنیا برای تولید محتوای دوره های مجازی و آنلاین تتابایت

تتابایت

جهت ثبت نام در کلاس ها بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

برای دریافت ایمیل خود را وارد نمایید.